×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Verney Carron

Francuska marka Verney Carron stanowiąca górną półkę firmy Percussion. Te ciekawe i funkcjonalne ubrania są również eleganckie i świetnie sprawdzają się w łowisku. W ofercie producenta znajdują się polary myśliwskie, rękawiczki myśliwskie a także koszulki myśliwskie. Ubrania myśliwskie tego producenta sprawdzą się nie tylko na polowaniu ale również na co dzień. Dobrze i w elegancki sposób podkreślą Twoje myśliwskie pasje. Odzież myśliwska Percussion jest dobrze znana polskim myśliwym. Szczególne uznanie zdobyły ciepłe kurtki i spodnie dla myśliwych.

Verney Carron dla myśliwych

Jeśli patrzymy na ofertę tego producenta przekrojowo to widzimy że nie jest ona typowa. Nie możemy porównywać VC do oferty Seeland czy fińskiej firmy Alaska.  Tutaj mamy do zaprezentowania naprawdę bardzo ciepłe polary i eleganckie koszule myśliwskie. Do tego kurtki myśliwskie na naprawdę zimny okres roku. Oferta Verney Carron jest bardzo ciekawa i na pewno warto się z nią zapoznać. Jeśli jednak szukacie budżetowej ale starannie wykonanej odzieży myśliwskiej to polecamy Wam zerknąć na ubrania Percussion. Jeśli jednak szukacie ubrań myśliwskich półkę wyżej to fińska marka Alaska jest strzałem w dziesiątkę. Znajdziecie kilkanaście różnych modeli kurtek i spodni myśliwskich, polary oraz bieliznę termalną i polarową. Do tego akcesoria takie jak rękawiczki, szaliki i wiele innych i ciekawych pozycji dla myśliwych.

Akcesoria myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Sklep myśliwski dolasu.pl posiada bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o kategorię akcesoria myśliwskie. Oczywiście jest wśród nich Verney Carron. Znajdziemy tutaj szeroką gamę skórzanych pasów do broni i pasków dla myśliwych. Oczywiście ładownice i różnego typu baki też są dostępne w naszym sklepie. Kolejną kategorię stanowi kynologia łowiecka. Dział pies myśliwski zapewni naszym czworonogom pełen serwis. Kolejną pozycją do której chętnie Was zaprosimy jest biblioteka myśliwego. Szereg pozycji od nauki łowiectwa poprzez jego historię. Na koniec jako wisienka na torcie mamy książki mistrza Grzegorz Russak z jego Wielką kuchnią na czele. Dlatego serdecznie Was zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Piasecznie pod Warszawą i popatrzenia również na Verney Carron.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się