×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Sklep myśliwski Rzeszów

Podkarpacie to piękny, łowiecki region. Bieszczadzkie lasy to miejsce gdzie możemy polować w wielkich połaciach lasu i połoninach. Sklep myśliwski Rzeszów daje Wam możliwość dokonania niezbędnych zakupów. Posiadamy bardzo szeroki wybór ubrań dla myśliwych, akcesorii i butów myśliwskich. Jeśli szukacie miejsca gdzie warto przyjechać to sklep myśliwski dolasu.pl zaprasza Was do salonu myśliwskiego i na strony sklepu internetowego. Sklep dla myśliwych Rzeszów to miejsce dla Was.

Sklep myśliwski Rzeszów i buty myśliwskie

Jak ważny jest komfort stóp na polowaniu wiedzą wszyscy myśliwi. Długi podchód albo stanie w chłodzie na zbiorówce wymaga dobrych butów. Buty myśliwskie to oczywiście modele z membraną. Są wodoodporne i zapewniają komfort podczas opadów deszczu i śniegu. Specjalne systemy stabilizacji i podeszwy z Vibramu poprawiają komfort chodzenia. Kolejnym rodzajem butów dostępnych w sklep myśliwski Rzeszówkalosze myśliwskie. Te nowoczesne modele są ocieplane neoprenem. Pozwala to na chodzeniu w kaloszach nawet podczas mrozów. Ocieplenie z neoprenu ma od 3 do 5 milimetrów. Na koniec zajrzyjcie na stronę jak dbać o buty trekkingowe. Odpowiednia konserwacja butów przedłuża ich czas użytkowania. Jeśli nie wiecie jakie buty będą dla Was właściwe przeczytajcie jak wybrać buty trekkingowe. Sklep dla myśliwych Rzeszów zaprasza Was na zakupy.

Akcesoria myśliwskie

Największa oferta w dostępna w sklep myśliwski Rzeszów to niewątpliwie akcesoria myśliwskie. Te produkty to szeroka gama którą możemy zacząć od działu psy myśliwskie. Następnie artykuły które pomagają nam w łowisku. Zaliczmy do nich pastorały, plecaki myśliwskie, torby i oczywiście stołki myśliwskie. Pamiętajcie że warto na polowaniu mieć gorący posiłek. Do tego niezbędny nam będzie termos i żywność liofilizowana. To nowoczesne rozwiązanie pozwala zjeść ciepłe, zdrowe i kaloryczne danie gdy siedzimy na ambony myśliwskie. Sklep dla myśliwych Rzeszów ma je oczywiście w swojej ofercie. Pamiętajcie o artykułach niezbędnych na strzelnicy. Mamy wśród nich ochronniki słuchu i okulary strzeleckie. Do tego oczywiście mamy również coś dla tych, którzy lubią wiedzieć i poszerzać swoją wiedzę. Szeroka kategoria książki myśliwskie. Mamy tu zarówno poradniki i książki o historii łowiectwa.

Ubrania myśliwskie i sklep myśliwski Rzeszów

Sklep myśliwski dolasu.pl posiada bardzo szeroką ofertę działu ubrania myśliwskie. Posiadamy zarówno bardzo ciepłe ubrania zimowe i najczęściej kupowane ubrania całoroczne. Skandynawski sposób ubierania się na cebulę to fantastyczne rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się również w polskich łowiskach. W zależności od temperatury zakładamy bieliznę termalną, polary myśliwskie albo cienkie rzeczy idealne na polowanie na koziołki. Sklep dla myśliwych Rzeszów posiada znane marki ubrań takie jak Harkila, Seeland i fińska marka Alaska. W naszym sklepie dolasu.pl znajdziecie nie tylko szeroki wybór modeli ale również pełną, dostępną rozmiarówkę.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się