×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Sklep myśliwski Olsztyn

Jak wiemy sklep myśliwski Olsztyn oferuje nam bardzo szeroką game produktów dla myśliwych. Wybierając się do sklep dla myśliwych Olsztyn możemy spotkać produkty znanych marek takich jak fińskie ubrania myśliwskie Alaska, duńskie marki takie jak Seeland i Harkila. Do tego w ofercie znajduje się szeroka gama buty myśliwskie, które idealnie sprawdzą się w polskich łowiskach. Co ważne sklep myśliwski dolasu.pl zapewnia Wam dużo miejsca do zaparkowania więc nie będziecie swoich zakupów daleko nosić.

Sklep myśliwski Olsztyn i ubrania myśliwskie

Nasz sklep specjalizuje się w kategorii odzież myśliwska. Mamy duży magazyn który pozwala nam na zaoferowanie produktów w pełnej rozmiarówce. Dzięki temu podczas wizyty w naszym sklep dla myśliwych Olsztyn możecie bez problemu dobrać pasujące ubranie. Nasze komplety ubrań myśliwskich to szeroka gama zarówno na letnie polowanie na koziołki jak i na zimowe zbiorówki czy zasiadki. Najnowsze komplety myśliwskie w kamuflażu są również dostępne w naszym sklepie. Nowe kolekcje ubrań myśliwskich sklep myśliwski Olsztyn otrzymuje dwa razy w roku. Pierwsza dostawa to ubrania wiosenno-letnie i druga przychodzi do nas razem z sezonem na kaczki. Są to ubrania na zimniejsza porę roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Zimowe ubrania myśliwskie

Jesień i zima to okres intensywnych polowań w naszym kraju. Wyczekiwane zbiorówki i polowania z zasiadki po białej stopie wymagają dobrego ubrania. nasz sklep myśliwski Olsztyn posiada ich szeroki wybór. Marki tak znanych producentów jak fińska Alaska, duńskie Harkila i Seeland wiszą na naszych półkach w pełnej rozmiarówce. To jeden z powodów dla którego warto odwiedzić nasz sklep myśliwski dolasu.pl. Zimowe komplety myśliwskie to ubrania idealne na polowanie na zwierzynę grubą i na każdy rodzaj zasiadki. Bardzo ciekawą nowością jest odzież grzejąca. Ten rodzaj ubrania to rozwiązanie które zapewni Wam komfort termiczny niezależnie od warunków zewnętrznych i temperatury powietrza.

Odzież grzejąca i sklep myśliwski Olsztyn

Odzież ogrzewana za pomocą włókien węglowych zasilanych power bankiem to nasz sposób na zimę. Nordic Heat to duńska firma, które produkuje wysokiej jakości i sprawdzone ubrania grzejące. Zresztą sklep dla myśliwych Olsztyn oferuje Wam nie tylko ubrania grzejące. W tej kategorii znajdziecie również rękawiczki i czapki podgrzewane a także nasz bestseller. Sa to ogrzewane wkładki do butów. Teraz niezależnie od pogody i temperatury Wasze nogi nie zmarzną. Sklep myśliwski Olsztyn jest wyłącznym przedstawicielem firmy Nordic Heat na Polskę. Możecie zakupić również ogrzewane koszulki i kalesony, które pozwolą Wam zachować komfort termiczny niezależnie od pogody.

Sklep myśliwski Olsztyn i akcesoria myśliwskie

W każdym sklepie istnieje dział akcesoria myśliwskie. Sklep myśliwski Olsztyn ma go również i jest on bardzo rozbudowany. Znajdziecie tutaj nie tylko pasy do broni i stołki myśliwskie ale także duże akcesoriów dla psów. Impregnaty do ubrań i ochrona słuchu również znajdują się w tym dziale. Dodatkowo pamiętajcie o bezpieczeństwie na strzelnicy. Ochrona słuchu i okulary strzeleckie to ważne elementy wyposażenia myśliwego podczas treningu strzeleckiego. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda nasz sklep zapraszamy do Piaseczna. bez problemu znajdziecie miejsce do parkowania. Darz Bór!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się