×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Sklep myśliwski Lublin

W naszym kraju mamy dużo sklepów gdzie myśliwi znajdą dla siebie akcesoria niezbędne w łowisku. Sklep myśliwski Lublin to miejsce w którym znajdziecie odzież myśliwska i wybór marek jest naprawdę bardzo duży. Z jednej strony oferujemy znaną i przyjazną cenowo fińską markę Alaska. Z drugiej strony mamy znane i również popularne w naszym kraju skandynawskie marki Harkila, Seeland i FjallRaven. Jednak sklep dla myśliwych Lublin to miejsce gdzie znajdziemy również buty myśliwskie. Jak opowiemy Wam poniżej, jest to bardzo szeroka kategoria i znajdziemy tam różnego rodzaju buty.

Sklep myśliwski Lublin i akcesoria na polowanie

Dział akcesoria myśliwskie to największa pozycja w ofercie. Niezależnie czy zajrzycie do sklep myśliwski dolasu.pl czy na naszą stronę internetową znajdziecie to czego szukacie. Zaczynając od popularnej kategorii pies myśliwski i poszukiwanych wiosną ochrona przed insektami. Potrzebne na polowaniu pastorały i paski do broni a także stołki dla myśliwych znajdziecie w sklep myśliwski Lublin. Termosy i torby myśliwskie to akcesoria które na pewno przydadzą się nam w łowisku. Kolejnymi pozycjami są artykuły na strzelnice. Na pewno musimy zadbać o ochronniki słuchu i okulary strzeleckie. Jeśli nie macie pomysłu na upominek dla myśliwego to możecie kupić bon podarunkowy. Sklep dla myśliwych Lublin to miejsce przyjazne myśliwym.

Ubrania myśliwskie i odzież na polowanie

Sklep myśliwski Lublin specjalizuje się w kategorii ubrania myśliwskie. Odzież na polowanie to często kupowane i oglądane produkty. Ubrania myśliwskie to letnie kurtki i spodnie na polowanie na koziołki. Najbardziej popularne są całoroczne ubrania myśliwskie. W większości są to produkty z membraną a więc wodoodporne i wiatroszczelne. Występują zarówno w klasycznej zieleni a także w nowoczesnym, pixelowym kamuflażu. W tego typu ubraniach ubieramy się na cebulę. Czyli zakładamy stosowną ilość warstw w zależności od temperatury i wiatru. W ofercie mamy polary myśliwskie i bieliznę termiczną i polarową.

Sklep myśliwski Lublin i odzież grzejąca

W ofercie sklepu dolasu.pl znajdziecie również nowoczesne rozwiązania dzięki którym możemy walczyć z zimną i niskimi temperaturami. Jest to odzież grzejąca , czyli włókna węglowe zasilane power bankiem. Kamizelki grzejące czy też kalesony podgrzewane i bluzy podgrzewane to świetne rozwiązanie nie tylko na polowanie. Taki rodzaj ubrania sprawdzi się dla rolników czy też ludzi pracujących na powietrzu i pomieszczeniach o obniżonej temperaturze. Temperaturę grzania regulujemy za pomocą guzika lub aplikacji w naszym telefonie komórkowym. Dla miłośników narciarstwa i zimowych spacerów mamy także rękawiczki grzejące dzięki którym ręce będą zawsze ciepłe. Będziecie mogli oddać pewny strzał dzięki zakupom w sklep myśliwski Lublin.

Buty myśliwskie i sklep dla myśliwych Lublin

Pamiętajmy, że buty trekkingowe to oczywiście buty na wyprawy, polowanie, chodzenie po górach i inny rodzaj aktywności. Obuwie myśliwskie to także półbuty myśliwskie idealne na cieplejsze dni i dobre do prac w obejściu i łowisku. Sklep myśliwski Lublin ma ich bardzo duży wybór. Kolejną grupą są kalosze myśliwskie. Te nowoczesne to ocieplane neoprenem buty, które dobrze sprawdzą się również w ujemnych temperaturach. Jest to całkowita nowość jeśli chodzi o obuwie dla myśliwych. Pamiętajcie, że mamy dla Was również poradnik jak wybrać buty trekkingowe. Jest to o tyle ważne, że ich oferta jest również bardzo szeroka. Musicie pamiętać jak dbać o buty trekkingowe bo od tego zależy jak długo będziecie je użytkować. Zapraszamy Was do odwiedzenia sklep myśliwski dolasu.pl Znajdziecie tu wszystko czego potrzebujecie w łowisku i na polowaniu.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się