×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Sklep myśliwski Szczecin

Każdy myśliwy ma sklep dla myśliwych Szczecin w którym robi zakupy. Na pewno każdy z Was ma swój ulubiony sklep myśliwski Szczecin. Położone tuż nad Odrą, przy niemieckiej granicy przyciąga nie tylko Bulwarami Chrobrego. Okoliczne lasy i pola są pełne zwierzyny i fajnych łowisk. Dlatego tak ważne jest posiadanie miejsca gdzie możemy zaopatrzyć się w ubrania myśliwskie czy buty trekkingowe. Takim miejscem jest bez wątpienia sklep myśliwski dolasu.pl

Sklep myśliwski Szczecin i amunicja.

Szczecin to miejsce w którym na pewno znajdziemy parę dużych sklepów gdzie wybór broni dla myśliwych i amunicji będzie spory. jak większość takich miejsc w Polsce są to sklepy z dużą tradycją i solidną ofertą. Sklep myśliwski Szczecin zaoferuje Wam również buty myśliwskie, odzież grzejąca i inne akcesoria myśliwskie. Na polach województwa zachodniopomorskiego możemy przeprowadzać zbiorowe polowania na zające. W dolinie i zakolach Odry polujemy na gęsi i generalnie na pióro. A sklep dla myśliwych Szczecin to miejsce gdzie znajdziecie pełną gamę artykułów na polowanie.

Sklep myśliwski Szczecin i ubrania myśliwskie.

Odzież myśliwska to poza bronią i amunicją najczęściej kupowane asortymenty szafy myśliwego. W naszym sklepie myśliwskim Szczecin mamy komplety ubrań myśliwskich na różnego rodzaju polowania i łowiska . Jeśli jednak nie znajdziecie szukanych przez siebie produktów to zapraszamy Was do internetowego sklepu dolasu.pl. Znajdziecie tam bardzo szeroka gamę odzieży myśliwskiej, butów dla myśliwych i akcesoriów myśliwskich. Najbardziej poszukiwane w sezonie są oczywiście zimowe ubrania myśliwskie. Jeśli szukacie uniwersalnych ubrań, które sprawdzą się w łowisku przez cały rok to taka odzież myśliwska również jest dostępna. Oferujemy nie tylko całe zestawy odzieży ale również oddzielnie kurtki i spodnie myśliwskie.

Jaki sklep myśliwski wybrać?

Wybór sklep dla myśliwych Szczecin zależy na pewno od tego co chcecie kupić. Sklepy mają oczywiście swoją specjalizację. Większość sklepów posiada po trochu każdego rodzaju artykułów potrzebnych myśliwym. Inne sklepy myśliwskie oferują większy asortyment optyki myśliwskiej. My specjalizujemy się  w ubraniach dla myśliwych. Dlatego rekomendujemy wszystkim polującym Kolegom i Koleżankom po strzelbie sklep myśliwski dolasu. Znajdziecie tam ubrania myśliwskie i obuwie myśliwskie większości znanych producentów. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane produkty posiadać w pełnej rozmiarówce. Możecie odwiedzić na w naszym salonie sprzedaży

Czego szukacie w sklepie myśliwskim?

Sklep dla myśliwych Szczecin to miejsce z dużym wyborem produktów. Idąc do sklep myśliwski Szczecin szukamy nie tylko oczywistych dla myśliwego produktów. Jedni nasi klienci szukają także gamy produktów dla psów myśliwskich. Inni, szczególnie po sezonie polowań poszukują desek pod trofea. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada dużą i ciekawą kolekcje książek o tematyce łowieckiej. Oczywiście cały czas nasza oferta jest uaktualniana. Często dostawy i pełny magazyn dają myśliwym duży wybór produktów. Czasami mamy produkty luźno związane z łowiectwem i dobrym tego przykładem są zegarki myśliwskie. Jeśli jesteście zaciekawieni jakie zegarki oferujemy to zapraszamy na naszą stronę dolasu.pl

Buty dla myśliwych.

Wiecie dobrze, że buty myśliwskie to oczywiście szeroka produktów sprzedawanych pod nazwą butów trekkingowych. Charakteryzują się pewnymi wspólnymi cechami, które są ważne w łowisku i na polowaniu. Jednym z takich elementów jest wodoodporna membrana. Dzięki membranie buty nie przemiękają podczas przechodzenia przez śnieg lub kałuże. Sklep myśliwski Szczecin ma duży dział z butami dla myśliwych. Poszczególne modele butów różnią się fasonem oraz wysokością cholewki. Nie wszyscy wiedzą ale różnica może wynosić od 6 cali aż do 12 cali przy bardzo wysokich butach. Oczywiście obuwie myśliwskie różni również materiał z którego są wykonane. Różne modele mogą być wykonane ze skóry licowej, część z cordury lub innego, nowoczesnego materiału. Buty myśliwskie różnią się ciężarem, fasonem i rodzajem zastosowanej membrany.

Sklep dla myśliwych Szczecin i akcesoria do butów

Sklep myśliwski Szczecin to miejsce gdzie znajduje się dużo produktów stanowiących uzupełnienie głównej oferty, po która przychodzi myśliwy. Jeśli w ofercie sklepu znajdują się buty trekkingowe to musimy mieć akcesoria do butów. Z racji posiadanej oferty są to impregnaty do butów, wykorzystywane w butach z membraną. Posiadamy również specjalne produkty dla kalosze myśliwskie czy butów ze skóry licowej. Jest to rodzaj butów który wymaga  konserwacji i zabiegów pielęgnacyjnych. Kupując buty warto pamietać również o możliwości dokupienia wkładek grzejących. Są zasilane powberbankiem i zapewniają nam komfort termiczny. Jest to bardzo ważne nie tylko na polowaniu. Wkładki grzejące do butów świetnie sprawdzą się podczas trekkingów, polowania, pracy na powietrzu lub w środowisku o obniżonej temperaturze.

Kalosze myśliwskie

Współczesne kalosze myśliwskie to już zupełnie inny produkt niż znane nam z dawnych czasów gumiaki. Sklep myśliwski Szczecin ma dużą ofertę kaloszy. Warte polecenia są nowoczesne modele z neoprenowym ociepleniem. Ten materiał sprawia, że kalosze świetnie sprawdzają się nawet w ujemnych temperaturach. Tego typu buty sprawdzą się podczas polowania na zające, czy też polowaniach na stogach na lisy . Jeśli wybieramy się na wabienie kaczek, również świetnie będziemy się czuć w kaloszach. Kalosze myśliwskie oferujemy w modelach rozpinanych z boku. W żaden sposób nie wpływa to na ich szczelność i jednocześnie poprawia wygodę zakładania. Pamiętajcie, że warto przeczytać jak wybrać buty trekkingowe.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się