×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka

Zegarki i zegary myśliwskie

Dobra orientacja w czasie to podstawa, również dla myśliwych. Zegarki  i zegary myśliwskie to propozycja skierowana do miłośników polowań, dla których czas ma znaczenie. Nasza oferta to doskonałe czasomierze dla aktywnych od marki Kenys. To nowoczesne zegarki dla myśliwych wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Są to  między innymi pomiar EKG, pomiar ciśnienia czy monitorowanie czasu i jakości snu. Niezależnie czy zależy Ci na zegarku dla siebie, czy szukasz prezent dla myśliwego lub kogoś, kto po prostu lubi żyć aktywnie. Nasze zegarki myśliwskie z tej kategorii będą strzałem w dziesiątkę!

Zegarki i zegary myśliwskie

Smartwache to hit ostatnich lat. W naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. To zegarki dla myśliwych na miarę naszych czasów, nowoczesne urządzenia, których możliwości bynajmniej nie kończą się na wskazywaniu aktualnej godziny. Smartwache zamiast tarczy, będącej domeną klasycznych zegarków na rękę, posiadają dotykowy wyświetlacz. Oprócz czasu wyświetlacz może pokazywać również inne informacje. Są to powiadomienia z telefonu, np. o SMS-ach czy e-mailach, ale też dane związane ze zdrowiem. W kategorii „Zegarki myśliwskie” naszego sklepu znajdą Państwo znakomite smartwatche renomowanej marki Kenys. Z jednej strony praktyczne i dosłowne naszpikowane funkcjami, z drugiej zaś eleganckie i modne. Smartwach Kenys będzie wspaniałym uzupełnieniem każdego stroju myśliwskiego. W sklepie dolasu.pl posiadamy zarówno modele dla niej, jak i dla niego.

Wodoodporne smartwatche z pomiarem EKG

Dostępne w naszej ofercie smartwache Kenys są całkowicie wodoodporne. Firma tworzy je głównie dla sportowców, osób aktywnych fizycznie i tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie. Zegarki i zegary dla myśliwskie Kenys to inteligentne zegarki z pomiarem EKG, pomiarem ciśnienia tętniczego krwi. Inne ich funkcje to  monitorowanie tętna, monitorowaniem snu i wieloma innymi udogodnieniami. Zegarki dla myśliwych posiadają aplikacje sportowe takie jak chodzenie sportowe, bieganie, jazda na rowerze. Korzystanie z nich ułatwia polska wersja poszczególnych aplikacji. Dzięki długiemu, wynoszącemu nawet kilkanaście dni czasowi pracy na jednym ładowaniu baterii, zegarki Kenys świetnie sprawdzą się podczas wypadów w teren. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się