×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka

Zegarki i zegary myśliwskie

Dobra orientacja w czasie to podstawa, również dla myśliwych. Zegarki myśliwskie to propozycja skierowana do miłośników polowań, dla których czas ma znaczenie. Nasza oferta to doskonałe czasomierze dla aktywnych od marki Kenys. To nowoczesne smartwache wyposażone w szereg przydatnych funkcji, takich jak pomiar EKG, pomiar ciśnienia czy monitorowanie czasu i jakości snu. Niezależnie czy zależy Ci na zegarku dla siebie, czy szukasz prezentu dla kogoś, kto po prostu lubi żyć aktywnie – zegarki myśliwskie z tej kategorii będą strzałem w dziesiątkę!

Smartwache naszpikowane funkcjami

Smartwache to hit ostatnich lat. W naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. To zegarki na miarę naszych czasów, nowoczesne urządzenia, których możliwości bynajmniej nie kończą się na wskazywaniu aktualnej godziny. Smartwache zamiast tarczy, będącej domeną klasycznych zegarków na rękę, posiadają dotykowy wyświetlacz. Oprócz czasu wyświetlacz może pokazywać również inne informacje: powiadomienia z telefonu, np. o SMS-ach czy e-mailach, ale też dane związane ze zdrowiem. W kategorii „Zegarki myśliwskie” naszego sklepu znajdą Państwo znakomite smartwatche renomowanej marki Kenys – z jednej strony praktyczne i dosłowne naszpikowane funkcjami, z drugiej zaś eleganckie i modne. Smartwach Kenys będzie wspaniałym uzupełnieniem każdego stroju myśliwskiego. W sklepie dolasu.pl posiadamy zarówno modele dla niej, jak i dla niego.

Wodoodporne zegarki myśliwskie z pomiarem EKG i nie tylko

Dostępne w naszej ofercie smartwache Kenys są całkowicie wodoodporne. Firma tworzy je głównie dla sportowców, osób aktywnych fizycznie i tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie. Smartwache Kenys to inteligentne zegarki z pomiarem EKG, pomiarem ciśnienia tętniczego krwi, monitorowaniem tętna, monitorowaniem snu i wieloma innymi udogodnieniami. Zegarki posiadają aplikacje sportowe (chodzenie sportowe, bieganie, jazda na rowerze etc.). Korzystanie z nich ułatwia polska wersja poszczególnych aplikacji. Dzięki długiemu, wynoszącemu nawet kilkanaście dni czasowi pracy na jednym ładowaniu baterii, zegarki Kenys świetnie sprawdzą się podczas wypadów w teren. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się