×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

3M

Firmę 3M znają wszyscy, ale my nie sprzedajemy żółtych karteczek. Z olbrzymiej masy produktów produkowanych przez ten amerykański koncern sprzedajemy oczywiście produkty dla myśliwych. Lubicie komary? Na pewno nie. Ultrathon to świetny spray przeciw komarom, meszkom i kleszczom zawierający 25% DEET. Świetnie sprawdzi się w łowisku i nie tylko. Ale to tylko jeden z produktów firmy 3M, który mamy w naszym sklepie.

Aktywne ochronniki słuchu i słuchawki ochronne marki 3M

Ta gama produktów czyli różnego rodzaju zatyczki do uszu i ochronniki słuchu to podstawowa oferta firmy 3M w naszym sklepie myśliwskim. Wśród nich są również aktywne zatyczki do uszu. Kolejną gamą produktów są słuchawki ochronne, czyli ochrona słuchu w formie słuchawek. Najbardziej popularny model to popularne słuchawki Bulls Eye. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie trzy modele statycznych ochronników słuchu. Bardziej zaawansowane modele to aktywne ochronniki słuchu. Tłumią one hałas, w tym oczywiście huk wystrzału, natomiast pozwalają na swobodną rozmowę. Najbardziej popularnym modelem aktywnych ochronników słuchu jest Sport Tac, posiadający dwa kolory nakładek. Musicie wiedzieć, że w słuchawkach w Skandynawii bardzo często się poluje nawet jeśli nie są to modele 3M. Lepiej wtedy słychać podchodzącą zwierzynę a jednocześnie strzał jest dobrze wytłumiony.

Akcesoria myśliwskie w sklepie myśliwskim

Nasz sklep myśliwski posiada bardzo szeroką gamę artykułów dla myśliwych, nie tylko pordukty 3M. Są to takie kategorie jak pies myśliwski gdzie dostaniecie wszystko co potrzebne dla Waszych przyjaciół w łowisku. Do tego biblioteka myśliwego gdzie mamy po pierwsze podręczniki jak lepiej być myśliwym. Kolejne pozycje to książki o historii łowiectwa a skończyć możecie na dużej ilości pozycji o kuchni myśliwskiej. Znajdziecie oczywiście książki mistrza Grzegorza Russaka i jego najbardziej znaną pozycję Wielka Kuchnia Myśliwska. Odchodząc od strawy dla ducha i ciała zerknijmy co mamy na polowanie. Baki i ładownice oraz pasy i paski do broni. Futerały na broń i wabiki na zwierzynę a także strefa specjalna. Upominki myśliwskie i w tym bony upominkowe to kolejne pozycje dla naszych klientów. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu w Piasecznie pod Warszawą i zakupy nie tylko produktów firmy 3M.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się