×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

JahtiJakt

JahtiJakt to marka od której sklep myśliwskie dolasu.pl rozpoczął swoja przygodę z łowiectwem. Pięknie pakowane zestawy ubrań myśliwskich, gdzie poza kurtka i spodniami znajdowała się również bielizna termalna, bielizna polarowa i gruby polar myśliwski. Do oferty były dołączone również buty myśliwskie JahtiJakt i drobne akcesoria. Ten fiński producent cieszył się bardzo dużą popularnością wśród polskich myśliwych. Dobrze wykonane i solidne ubrania do dzisiaj można spotkać w łowiskach. Te tradycje kontynuuje świetnie sprzedająca się firma Alaska. Ten fiński producent ma bardzo szeroką ofertę ubrań i dynamicznie rozwija się w polskich łowiskach.

Jahtijakt i Alaska w polskich łowiskach

Ubrania myśliwskie to obecnie nowoczesne rozwiązania materiałowe ale również membrany zapewniające wodoodporność i wiatroszczelność. Pixelowe kamuflaże jak różne od starych i finezyjnych bazgrołów. Komplety myśliwskie na zbiorówkę to solidne porcje jaskrawych kolorów zapewniające nam bycie widocznymi. Jednak pamietajmy, że pierwsze takie zestawy wyprodukowało JahtiJakt. Rękawiczki myśliwskie w których możemy bez problemu obsługiwać smartfona a jednocześnie dobrze chronią od wilgoci i zimna. Buty myśliwskie też przeszły solidną metamorfozę w ostatnich latach. W sklepie myśliwskim dolasu.pl możecie obecnie kupić akcesoria, które sprawdzą się zarówno na polowaniu jak i w turystyce czy trekkingu. Dobrym przykładem produktów, które mają szansę szeroko zagościć na naszych ambonach jest żywność liofilizowana.

Żywność liofilizowana i inne specjały dla myśliwych

Idąc na ambonę warto być przygotowanym na dłuższe posiedzenie i zasiadkę. Dlatego aby nie burczało nam w brzuchu należy przygotwać się do temu profesjonalnie. Zachęcamy Was do spróbowania jedzenia liofilizowanego. To polski i zdrowy produkt, do którego przygotowania potrzebujecie tylko gorącej wody. Szeroki wybór menu sprawi, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Produkty JahtiJakt podbijały rynek jako całkowita nowość i promowały ubieranie się na cebulę. Tak samo żywność liofilizowana zmieni naszą dietę na ambonie i podczas wypadów turystycznych. Wybierając się na zakupy do naszego sklepu dla myśliwych zerknijcie najpierw na naszą stronę internetową. Pozwoli to Wam zaoszczędzić czas i dobrze przygotować się do zakupów. Jeśli będziecie jechać do Piaseczna, pamiętajcie, że pod sklepem dolasu.pl z ofertą JahtiJakt na pewno bez problemu zaparkujecie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się