×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Le Chameau

Ta francuska firma produkująca wysokiej jakości kalosze myśliwskie to jeden z topowych producentów tego rodzaju obuwia. Kalosze myśliwskie Le Chameau  oferowane przez sklep myśliwski dolasu.pl to zarówno wysokiej jakości kalosze  gumowe ale również kalosze neoprenowe. Te modele to buty do wszechstronnego wykorzystania jak i również typowo myśliwskie modele, stworzone z myślą o trudnych łowiskach. Świetnie sprawdzą się przy fatalnej pogodzie i nawet dokuczliwym zimnie.

Le Chameau buty na niepogodę

Kalosze myśliwskie Le Chameau wykonane są z kauczuku i różnej grubości neoprenu. Dzięki temu potrafią sprostać naprawdę trudnym warunkom atmosferycznym. Najlepiej sprawdzają się kalosze neoprenowe, które przy 3mm lub 5mm dają komfort termiczny. Ten rodzaj buty myśliwskie sprawia, że w kaloszach możemy chodzić nawet podczas mrozów. Tak więc idąc na polowanie zbiorowe czy na zimowe polowanie na lisy, możemy założyć kalosze. To dość uniwersalne rozwiązanie. Kalosze tej marki faktycznie nie są tanie ale mają bardzo wysoki standard wykonania.

Kalosze neoprenowe i buty myśliwskie

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką gamę butów myśliwskich. Oczywiście są wśród nich kalosze neoprenowe Le Chameau. Mamy oczywiście inne marki butów takie jak Meindl, Harkila czy też bardzo dobry polski Demar. Każda z tych marek posiada swoje zalety. Różnią się oczywiście także ceną. Jeśli patrzymy na nowości myśliwskie to na pewno warto spojrzeć na kalosze neoprenowe Seeland. Ta marka należąca do koncernu Outfit to również produkty z górnej półki. Jeśli jednak nie szukacie kaloszy to mamy dla Was szeroką ofertę butów trekkingowych. Na pewno znajdziecie dla Was coś ciekawego.

Jak dopasować rozmiar butów kupując przez internet?

Pamiętajcie, że nasz sklep sprzedaje ubrania i buty myśliwskie od ponad 10-ciu lat. Oczywiście są to nie tylko kalosze neoprenowe Le Chameau. Dlatego wiemy jak pomóc Wam dopasować rozmiar. Jak wiemy każda marka, mimo uniwersalnej nazwy rozmiarów, wkładka różni się miedzy sobą w długości. Dlatego zmierzyliśmy długość wkładek w butach, które sprzedajemy. Możecie zmierzyć długość wkładki w butach, które macie w domu i porównać z danymi z tabeli. W ten sposób dobierzecie odpowiedni rozmiar butów. Jeśli mimo wszystko buty nie będą pasować, nie martwcie się. Możecie bez problemu wymienić buty na inny rozmiar w ciągu 30 dni.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się