×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Evolution

Evolution to znana marka okularów strzeleckich, idealnych na strzelnicę. Ochrona wzroku jest ważna zawsze podczas strzelania. Drobinki spalonego prochu, łuski a nawet wolno lecący rykoszet stanowią bardzo duże zagrożenie dla strzelających. W IPSC zakładanie okularów strzeleckich podczas całego pobytu na strzelnicy jest obowiązkowe. Okulary Evolution świetnie sprawdzą się podczas zawodów i podczas codziennej aktywności.

Okulary Evolution na strzelnicy

Różne rodzaje i kolory szkieł a także kształty dają możliwość świetnej ochrona wzroku. Okulary strzeleckie chronią nie tylko samą gałkę oczną ale również powieki i częściowo głowę. Oczywiście warto używać je razem z ochronnikami słuchu. Szczególnie aktywna ochrona słuchu jest ważna i świetnie sprawdza się nie tylko na strzelnicy ale również na polowaniu. Aktywna ochrona słuchu tak jak okulary Evolution mogą być także stosowane na ambonie myśliwskiej. Dzięki temu zabezpieczamy wzrok ale również lepiej słyszymy, szczególnie dalsze dźwięki. W naszym kraju aktywne ochronniki słuchu na polowaniu są jeszcze mało popularne. Tak samo było kiedyś z działem komplety myśliwskie w kamuflażu. Dzisiaj ponad pięćdziesiąt procent sprzedaży to właśnie ubrania w kamuflażu.

Akcesoria myśliwskie na polowanie

Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroka gamę różnego rodzaju artykułów dla myśliwych. Specjalizujemy się w ubrania myśliwskie ale oczywiście posiadamy również inne produkty dla Nemrodów. Stołki myśliwskie i pasy do broni to tylko część oferty. Każdy myśliwy poza okularami Evolution które są świetną ochrona wzroku, musi mieć na polowaniu noże myśliwskie i latarki myśliwskie. te urządzenia pozwalają wypatroszyć zwierzynę i bezpiecznie dotrzeć z łowiska do samochodu. Biorąc pod uwagę różne rodzaje łowisk pamiętajcie również o pastorale i plecaku myśliwskim. Te akcesoria na pewno dobrze sprawdzą się w łowisku.

Okulary Evolution w łowisku

Pamietajmy, że ochrona wzroku jest bardzo ważna nie tylko na strzelnicy. Prowadząc prace w łowisku czy obejściu gospodarczym również powinniśmy chronić nasz wzrok. Dlatego okulary strzeleckie to akcesoria sprawdzające się nie tylko przy strzelaniu. Do tego jasne szkła sprawią, że są to również dobre akcesoria myśliwskie do samochodu. Przy nocnej jeździe i dodatkowo padającym deszczu świetnie poprawiają widoczność.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się