×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Polkap

Elegancja na polowaniu obowiązywała od dawnych czasów. Firma Polkap z Cieszyna oferuje szeroką gamę w kategorii kapelusze myśliwskie. Nakrycie głowy nie tylko chroni przed wiatrem czy opadem deszczu ale jest również eleganckim dodatkiem. Wystarczy popatrzeć jak kapelusze myśliwskie traktują nasi koledzy po strzelbie z za zachodniej granicy. Zielone, z piórkiem i wykonany z różnych rodzajów wełny.

Polkap i kapelusze myśliwskie

Piękne modele wykonane z króliczego włosia i klasycznej bawełny. Modne fasony i bardzo dobrej jakości wykonanie. Niektóre modele posiadają możliwość założenia jaskrawej taśmy idealnej na polowania zbiorowe. Ubrania myśliwskie, które oferuje nasz sklep myśliwski dolasu.pl będą oczywiście pasowały modeli firmy Polkap. Jak wiecie nasz sklep specjalizuje się w kategorii odzież myśliwska. Znajdziecie u nas ubrania myśliwskie wielu znanych, skandynawskich firm. Zaczynając od modeli Harkila i Seeland poprzez świetne ubrania fińskiej firmy Alaska. Jeśli szukacie ubrań na polowania zbiorowe albo zimową zasiadkę to na pewno je u nas znajdziecie.

Jak dobrać kapelusze myśliwskie?

Kupowanie tego rodzaju produktów jest dość proste nawet jeśli robimy to przez internet. Musimy zmierzyć obwód swojej głowy nad uszami i ta wartość będzie odpowiadać rozmiarowi kapelusza. Tak jest również jeśli kupujemy kapelusz Polkap. Pamiętajcie, że kapelusz nie może na pewno spadać nam na uszy. Musi dobrze trzymać się na naszej głowie. Dobieranie rozmiarów przy zakupie w sklepie internetowym nie jest zresztą skomplikowane. Nasze kurtki myśliwskie i inna odzież myśliwska jest wymierzona. Przy produktach mamy tabele rozmiarów, zrobione indywidualnie dla każdego produktu. Wystarczy, że zmierzycie kurtkę lub polary myśliwskie, który macie w domu i porównacie wymiary z danymi z tabeli.

Polkap i inne akcesoria myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką ofertę akcesoriów dla myśliwych.   Mamy szereg kategorii takich jak pies myśliwski czy też książki myśliwskie, które tak chętnie kupują Nemrodzi. Jeśli szukacie pasów do broni czy też pasków myśliwskich to jak najbardziej zapraszamy Was do Piaseczna pod Warszawą. Mamy duży parking gdzie z pewnością zaparkujecie swój samochód.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się