×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Comodo

Comodo to skarpety myśliwskie znanej marki, która posiada naprawdę dużą ofertę dla myśliwych. Wykorzystują nowatorskie i sprawdzone włókna, dzieki którym nasze nogi mniej się meczą. Pot jest lepiej odprowadzany od stopy i skarpety dobrze współpracują z produktami takimi jak buty myśliwskie z membraną. Dlatego nasz sklep myśliwski dolasu.pl posiada tak dużą ofertę tych skarpet. Oczywiście dobre obuwie myśliwskie jest ważne ale pamietajmy, że izolatorem pomiędzy naszą stopą a butem są właśnie skarpety Comodo. Dlatego ich wybór jest ważny. Nie należy na polowanie zakładać niesprawdzonych, krótkich lub wykonanych w większości ze sztucznych włókien skarpet.

Skarpety myśliwskie Comodo na polowanie

Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką ofertę skarpet. Zacznijmy od typowo letnich skarpet myśliwskich. Te są nasączone specjalnym antykleszczowym preparatem. To świetna ochrona przed insektami i do tego skuteczna do minimum czterdziestu prań.  Mamy również skarpety Comodo wykonane z lekkich, bambusowych włókien, które świetnie sprawdzają się w cieplejsze dni. Oczywiście wszystkie te skarpety idealnie współpracują z butami trekkingowymi z membraną. Kolejne modele posiadają zatopione w materiale jony srebra. Jony aktywnie eliminują bakterie oraz zapobiegają powstawaniu przykrego zapachu.

Skarpety myśliwskie na zimę

Szeroką gamę produktów stanowią skarpety myśliwskie na zimę. Te modele Comodo wykonane są z mieszanki wełny merynosa lub wełny lamy z naturalnymi włóknami. Wełna merynosa i lamy to jedne z najcieplejszych włókien. Dobrze izolują ciepło i zapewniają odpowiednią wymianę powietrzną. Dzięki temu w bucie z membraną mamy sucho i jednocześnie ciepło. Oczywiście jeśli chcemy użyć wkładki grzejące świetnej duńskiej firmy Nordic Heat to skarpety będą z nimi bardzo dobrze współpracować. Dla tych z Was którzy mocną marzną mamy skarpety z mieszaniną wełny merynosa i lamy. Oczywiście skarpety różnią się również długością. Nasz salon myśliwski oferuje zarówno krótkie i średnie wersje skarpetek jak i podkolanówki.

Comodo i akcesoria myśliwskie

Nasz sklep myśliwski posiada szeroką ofertę w kategorii akcesoria myśliwskie. Zaczynając od wszystkich rzeczy jakie pies myśliwski może potrzebować oferujemy również inne akcesoria. Stołki myśliwskie, baki do broni i ładownie. Pasy myśliwskie i wybór galanterii skórzanej firmy 2Wolfs. Oczywiście jesteśmy też liderem jeśli chodzi o odzież myśliwską. Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego salonu w Piasecznie pod Warszawą. Co ważne na pewno nie będziecie mieli problemu żeby zaparkować samochód.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się