×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Fenix Ładowarka USB ARE-X2

Marka:
Ulubione0
71,00 zł (brutto)
Dostępny
Opis

Ładowarka FENIX

Stabilne i pewne źródło światła podczas nocnego polowania jest niezwykle istotne. Z tego względu każdy myśliwy powinien zadbać o zapasowe akumulatory. Ładowarka FENIX to akcesorium, które zdecydowanie warto mieć ze sobą podczas wypadu. Jest ona przeznaczona do akumulatorów litowo-jonowych, a także niklowo-metalowo-wodorkowych i niklowo-kadmowych. Model ARE-X2 został wyposażony w dwa porty, jednak urządzenie bez problemu naładuje również pojedyncze ogniwo.

Praktyczne funkcje ładowarki

Oferowany przez nas model może być wykorzystywany zarówno jako ładowarka, jak i powerbank. W pierwszym przypadku można liczyć na automatyczne dopasowywanie trybu ładowania do rodzaju akumulatora. Jako powerbank ładowarka FENIX pozwala na zasilanie takich urządzeń jak telefon czy tablet. W tym celu należy podłączyć zewnętrzne urządzenia za pomocą kabla micro-USB, w portach umieścić zaś naładowane akumulatory. Kolejną opcją jest rozładowywanie zewnętrznych urządzeń. Aby uzyskać ten efekt, konieczne jest ich podłączenie do portu micro-USB w ładowarce. Czerpiąc energię z innych sprzętów elektronicznych, jednocześnie można ładować akumulatory w portach. Opisywana funkcja znajduje zastosowanie wyłącznie w przypadku akumulatorów litowo-jonowych.

Czym jeszcze wyróżnia się ładowarka FENIX?

Maksymalne natężenie prądu wejściowego wynosi 1,5 A, zaś maksymalne natężenie prądu wyjściowego / prąd ładowania 1,5: 18650, 26650 1: 16340, 14500, 10440 A. Źródłem zasilania jest port micro-USB. Urządzenie pracuje w szerokim zakresie temperatur, wynoszącym od -20°C do +50°C.Szczegóły produktu
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się