×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Filmy myśliwskie

Myśliwi polują na całym świecie, a historie niektórych łowów potrafią być inspirujące. Nie każdy ma okazje zobaczyć na żywo, jak poluje się w Afryce czy na Kamczatce, ale oglądając filmy myśliwskie, możemy poczuć się jak uczestnicy łowów w odległych, trudno dostępnych miejscach. W naszym sklepie znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane filmy o polowaniach, które każdy nemrod powinien zobaczyć!

Najlepsze filmy myśliwskie na DVD

Jedyne w swoim rodzaju, autentyczne ujęcia, piękna przyroda i ludzie, dla których myślistwo to coś więcej niż hobby – filmy myśliwskie to szczególny rodzaj kinematografii, mający unikalną atmosferę, tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Oglądanie filmów o polowaniach może być niesamowitą przygodą, ale też okazją do tego, by zobaczyć, jak polują inni, a także poszerzyć swoją wiedzę. Filmy myśliwskie to mocny punkt naszej oferty. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli interesuje Państwa realistyczne filmy z polowań na dużą zwierzynę, koniecznie powinni Państwo zobaczyć film „Wędrówki z kamerą i strzelbą”, którego akcja rozgrywa się na łowisku „Flaje” znanym z wyjątkowo dorodnych jeleni. Autorzy filmu oprócz uroczych terenów łowiska pokazują wiele ciekawych „sztuczek”. Nie mniej ciekawą pozycją są „Myśliwskie przygody”, czyli seria pozwalająca wybrać się z doświadczonymi filmowcami m.in. do Kanady i upalnej Afryki, a tam – uczestniczyć w polowaniach na niedźwiedzie, antylopy i inne gatunki zwierząt.

Filmy z polowań na prawdziwe olbrzymy!

Polowanie na bardzo dużą zwierzynę wiąże się z wyjątkowymi emocjami. Doświadczą ich Państwo, oglądając film „W krainie olbrzymów”, poświęcony polowaniu na Łosie, największe jeleniowate ssaki kopytne. W Polsce łosie występują rzadko i są okazem ściśle chronionym. Tam, gdzie występują częściej i liczniej, można na nie polować, a takie łowy dostarczają mnóstwo adrenaliny. Możemy zagwarantować, że jej skok poczują Państwo podczas seansu „W krainie olbrzymów”. Nie mniej emocji dostarcza widzowi doskonały film „Polowanie na słonia afrykańskiego”, w którym Buzz Charlton pokazuje sposoby na upolowanie tych niesamowitych ssaków. Koniecznie trzeba zobaczyć go w akcji!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się